پورتال نقد و بررسی هتل ها و مراکز اقامتی (Hotelvotes.com) یکی از پر بازدید ترین وب سایت ها در زمینه خدمات گردشگری ، معرفی هتل های ایران و جهان ، معرفی تور های مسافرتی و معرفی آژانس های مسافرتی می باشد. این وب سایت با توجه به موقعیت خوبی که در موتور های جستجو گر دارد همواره یکی از بهترین مکان ها برای تبلیغات آژانس های مسافرتی ، هتل ها و مراکز ارائه دهنده خدمات گردشگری بوده است.

خدمات سایت HotelVotes در زیمنه تبلیغات و معرفی خدمات حوزه گردشگری به شرح زیر می باشد :

1 - تبلیغات در بخش اسپانسر های ویژه وب سایت

این تبلیغات در صفحه اول سایت نمایش داده شده و با توجه به پذیرش محدود این نوع آگهی (حد اکثر 3 آگهی) همواره بازدید کنندگان بسیاری آگهی شما را مشاهده می کنند. لازم به ذکر است که در هر بار رجوع به صفحه یکی از 3 آگهی ثبت شده به صورت تصادفی انتخاب شده و در محل مورد نظر نمایش داده می شود.

2 - آگهی در قسمت تبلیغات کادر کناری سایت

این آگهی ها در تمامی صفحات سایت تکرار می شوند و با توجه به رجوع بسیار بالا به این صفحات همواره بازدید کنندگان بسیاری آگهی شما را مشاهده می کنند. حد اکثر تعداد پذیرش آگهی در این قسمت 10 عدد است که از بین آن ها همواره 5 عدد به صورت تصادفی انتخاب شده و در مکان مورد نظر نمایش داده می شوند.

3 - ثبت تور های مسافرتی

برای درج این نوع تور های آژانس های مسافرتی باید در سایت ثبت نام کرده و مجوز ثبت تور های مسافرتی را از مدیر وب سایت دریافت کنند. پس از آن می توانند به پنل کاربری خود رفته و تور های مسافرتی وخود را به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی در سایت ثبت کنند.
کلیه تور های مسافرتی به صورت تصادفی در کادر های کناری سایت و متناسب با هر جستجو نمایش داده می شوند.

4 - ثبت تور های مسافرتی ویژه

مراحل ثبت این نوع تور های مسافرتی همانند تور های مسافرتی معمولی که در بالا توضیح داده شد می باشد با این تفاوت که اولیوت نمایش این تور ها از تور های مسافرتی عادی بیشتر بوده و در رتبه های اولیه جستجو نمایش داده می شوند همچنین در بخش تور های مسافرتی وِیژه سایت نیز که لینک های آن در صفحه اول سایت قرارداده شده است نیز نمایش داده می شوند.

5 - ثبت تور های مسافرتی لحظه آخری

مراحل ثبت این نوع تور های مسافرتی همانند تور های مسافرتی معمولی که در بالا توضیح داده شد می باشد با این تفاوت که اولیوت نمایش این تور ها از تور های مسافرتی عادی و تور های مسافرتی ویژه نیز بیشتر بوده و در رتبه های اولیه جستجو و با رنگ قرمز نمایش داده می شوند همچنین در بخش تور های لحظه آخری سایت نیز که لینک های آن در صفحه اول سایت قرارداده شده است نیز نمایش داده می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه های تبلیغات و نحوه ثبت با ما تماس بگیرید.