سفارش غذا سفارش آنلاین غذا سفارش آنلاین غذا در مشهد
 • تجربیات سفر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید !

  این شعار پورتال نقد و بررسی هتل ها و مراکز اقامتی است. از آنجا که این وب سایت با هدف کمک به مسافرین گرامی جهت یافتن بهترین گزینه جهت اقامت، انعکاس دهنده نظرات سایر مسافرین پیرامون کیفیت هتل ها و مراکز اقامتی و تجربیات آن ها از نحوه برخورد پرسنل ، موقعیت مکانی و سایر اطلاعاتی است که شاید در سایت خود هتل نتوان آن ها را یافت، از تمامی مسافرینی که تا کنون تجربه اقامت در هتل هایی که در این وب سایت لیست شده اند را دارند دعوت می شود تا تجربیات سفر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

  مراحل ثبت نظرات در این وب سایت بسیار ساده می باشد و در زیر توضیح داده شده اند.

  مرحله 1 : ثبت نام در سایت و ایجاد یک نام کاربری جهت ورود به سایت

  مرحله 2 : جستجوی نام هتلی که می خواهید نظرات خود را درباره آن ثبت کنید.
  برای این کار کافی است تا از پنل جستجوی قسمت بالای سایت قسمتی از نام هتل خود را تایپ کنید و سپس بر روی گزینه جستجو کلیک کرده یا منتظر بمانید تا سیستم نتایج جستجو را به صورت خودکار نمایش دهد. در نمایش نتایج به صورت خودکار تنها 5 مورد از نتایج یافت شده نمایش داده می شود و در صورتی که هتل مورد نظر خود را در آن لیست نیافتید بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا تمامی نتایج به شما نمایش داده شود.



  مرحله 3 : کلیک بر روی نام هتل مورد نظر خود و انتقال به صفحه اطلاعات هتل
  در پایین این صفحه گزینه ای مانند شکل زیر وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن به صفحه مربوط به ثبت نظرات منتقل می شوید.


   
  مرحله 4 : ثبت نظر خود و تمام !
  پس از ثبت نظر به صفحه ای منتقل می شوید که در آن در صورتی که می خواهید تصاویری از این هتل یا مرکز اقامتی مورد نظر را با دیگران به اشتراک بگذارید می توانید آن ها را انتخاب و بر روی گزینه ارسال کلیک کنید.

  توجه داشته باشید نظرات شما برای تایید به مدیر سایت ارسال شده و پس از بررسی و تایید در سایت نمایش داده می شوند.