سفارش غذا سفارش آنلاین غذا سفارش آنلاین غذا در مشهد
 • مراحل ثبت تور های مسافرتی در پورتال نقد و بررسی هتل ها و مراکز اقامتی :


  1 - ابتدا با نام کاربری خود در پورتال نقد و بررسی هتل ها و مراکز اقامتی (hotelvotes.com) لاگین کنید.

  2 - به پنل ویژه آژانس های مسافرتی بروید
  پس از ورود به سایت مستقیما به پنل آژانس های مسافرتی هدایت می شوید و همچنین می توانید بر روی منوی پنل ویژه آژانس های مسافرتی در قسمت بالای سایت کلیک کنید.
  3 - پنل ویژه آژانس های مسافرتی همانند شکل زیر است و جهت ثبت تور مسافرتی جدید یا نمایش لیست تور هایی که قبلا ثبت کرده اید جهت ویرایش ، حذف و مشاهده آن ها  بر روی گزینه هایی با همین نام که در شکل مشخص شده اند کلیک کنید.
  4 - پس از کلیک کردن بر روی گزینه ثبت تور مسافرتی جدید به صفحه ای منتقل می شوید که در آنجا باید ابتدا نوع تور خود را (تور عادی ، تور ویژه ، تور لحظه آخری) انتخاب کنید و پس از انتخاب نوع تور به صفحه ای منتقل می شوید که مشخصات تور از شما پرسیده می شود و باید تمامی آن اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید. (شکل زیر)
  5 - پس از وارد کردن اطلاعات فوق مقصد یا مقاصد (تور های ترکیبی) مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای این کار از فرم زیر ایتدا کشور مورد نظر خود و سپس شهر مورد نظر را انتخاب کنید.


  در صورتی که شهر مورد نظر در لیست موجود نبود بر روی گزینه سایر کلیک کرده تا نام شهر مقصد جهت تایپ از شما پرسیده شود.


  6 - پس از انتخاب مقصد بر روی گزینه ثبت مقصد کلیک کنید تا مقصد مورد نظر شما ثبت شود. (مشابه شکل زیر)
  در صورتی که مقاصد مورد نظر شما بیشتر از یک مورد است برای مثال برای تور های ترکیبی می توانید مقاصد جدید را انتخاب کرده و بر روی گزینه ثبت مقصد جدید برای تور های ترکیبی کلیک کنید تا مقصد جدید نیز ثبت شود. (مشابه شکل زیر)
  7 - سپس سایر مشخصات درخواست شده را مشابه شکل زیر با دقت تکمیل نمایید.
  8 - پس از تکمیل فرم بر روی گزینه تایید اطلاعات فوق و ثبت پکیج کلیک کنید تا به قسمت زیر جهت وارد کردن قیمت هتل ها منتقل شوید. در این قسمت هتل مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید و لیست قیمت ها را وارد نموده و بر روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک کنید تا اطلاعات ثبت شده و فرم جهت وارد کردن قیمت جدید برای هتل جدید آماده شود.

  لطفا در هنگام و انتخاب هتل ها به مقصد هتل مورد نظر دقت کنید و حتی الامکان سعی کنید هتل مورد نظر را از لیست هتل ها پیدا کرده و انتخاب کنید و تنها در صورتی که هتل مورد نظر شما در لیست یافت نشد گزینه سایر را انتخاب کرده تا اطلاعات هتل از شما پرسیده شود.

  در زمان وارد کردن اطلاعات هتل به صورت دستی در صورتی که آدرس وب سایت هتل مربوطه را می دانید آن را به صورت کامل در قسمت لینک هتل وارد کنید در غیر این صورت این فیلد را خالی بگذارید.  9 - پس از ثبت و تکمیل اطلاعات ، پکیج جهت تایید و نمایش در سایت به مدیر سایت ارسال می شود و پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.

  هزینه ثبت تور های مسافرتی عادی در این سایت کاملا رایگان می باشد ولی برای ثبت تور های ویژه و لحظه آخری باید مطابق با تعرفه های سایت هزینه ای پرداخت شود که پس از تایید پکیج تور توسط مدیر سایت می توانید از قسمت لیست تور های ثبت شده وضعیت تور های خود را پیگیری و در صورت نیاز نسبت به پرداخت وجه آن ها اقدام کنید.